
Алмазний круг 40мм, товщина 1мм, відрізний, вакуумне напилення, на дрель, гравер, дремель + хвостовик
275 ₴
233,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: bl40/3.2/6
Цей диск має ідеальне співвідношення по ресурсу, чистоті різу та його товщині, з технологією вакуумної пайки алмазів, товщиною робочого полотна 1 мм - ідеальний інструмент для точної та делікатної роботи із міцними матеріалами. Може комплектуватися хвостовиком під 3мм або 6мм, або ж затискати болтом, під різьбу 6мм., що дає можливість використання його у всіх видах граверів, бормашинок, чи маленьких кутових шліфувальних машинок (Болгарок). Ви зможете цей диск застосовувати у роботі з плитою, керамогранітом, склом, камінням або інші тверді породи, що мають тверду та міцну породу, тощо.
Завдяки технології вакуумного паяння цей диск відрізняється високою ефективністю та можливістю роботи як з водою так і без неї, стійкості до перегріву, гарній ефективності та чистоті різу або шліфування.
Переваги товару:
- висока ресурсність;
- чистий різ;
- зручне кріплення під хвостовик чи болт;
- сухий та мокрий різ;
- товщина диска 1мм;
- товщина бокового напилу 8-9 мм:
- діаметр 40 мм.
- діаметр хвостовика на вибір 3.2мм або ж 6мм;
Універсальність у застосуванні:
Підходить для використання з електричними та пневматичними граверами, бормашинами, дрилями, дремелями, маленькі КШМ, тощо.
Працюючи з плиткою (кереміка, керамограніт, кварц, граніт, скло, каміння,), коли потрібно зробити дилікатну роботу;
Технічні характеристики товару:
Ширина покриття вукуумного паяння алмазів по краю - 8-9 мм.
Діаметр диска: 40 мм.
Діаметр хвостовика (два варіатни): 6 мм або ж 3.2мм
Тип буріння: Сухий чи мокрий
Комплектація:
Кільце (диск) відрізний алмазний диск 40 мм -1 шт
Хвостовик тримач діам., (на вибір) 3.2 мм чи 6 мм -1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Diamond |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Графіт, Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Керамічна плитка, Керамограніт, Тротуарна плитка, Ракушняк, Оргскло, Скло |
| Вид обробки | Чистий рез, Підрізка, Поздовжнє пиляння, Шліфування, Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 233,75 ₴




