
Тримач (платформа) алюмінієва, посилена, відбалансована, липучка для шліфувального кругу (черепах) 100мм під М14
750 ₴
532,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP100M14
Тримач з липучкой, алюмінієвий, з гарним балансуванням, та полегшеною платформою, для професійного полірування площини, а також завдяки тоншій платформі, Ви зможете використовувати в дуже вузьких місцях. Даний тримач виготовлений з алюмінію для легкості та кращого балансу, під М14 кріплення на КШМ, має липку поверхню, завдяки якої Ви зможете з легкістю закріпити на неї всі шліфувальні круги 100 діаметру, які використовуються при обробці кам'яних, гранітних, керемограніту, скла і других міцних матеріалів, які після різу потрібно зашліфувати.
Це дуже якісний та збалансований тримач, який для кожного майстра чи навіть новачка, буде незамінним помічником в багатьох роботах та виповне їх з максимальною єфективністю.
Характеристики:
- діаметр диска: 100 мм
- кріплення насадки: М14
- матеріал тримача: алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 0 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Граніт, Скло, Лак, Фарба, Керамогранит |
- Ціна: 532,50 ₴






