
Плиткоріз, станок ручний SHIJING PRO LINE 1200 (3052), з боковими лапами, лазером, відкидна лапка(ломач)
8 999 ₴
6 569,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3052
Професійна серія ручних плиткорізів 3052 SHIJING PROLINE – призначений для роботи з щоденним різом плитки.
Плиткорізи розраховані для професійного і інтенсивного використання, ця модель (3052) вже дуже гарно себе зарекомендувала в роботі, майстри її обирають за дуже гарні характеристики при одній з бюджетних цін на ринку, бо всі аналогічні моделі за конструкцією та ціною, взагалі не можуть навіть конкорувати з Shijing 3052, бо він як мінімум в декілька раз краще та потужніще в роботі, та має всі тіж самі функції, як і на станках які в 2-3 рази дорожче, тому це ідеальний варіант як для початківців так і досвідчених майстрів.
Конструкція має пустотілу направляючу(трубка), але за рахунок жосткої конструкції, з ребрами жлсткості, та якісного різця на підшипнику, різати та ламати плитку до 15 мм товщиною, також мати при цьому прямий та максимально чистий різ, який потім тільки трохи допрацювати черепашкою і можливо відразу класти цю плитку. Каретка плиткореза рухається на підшипниках, що дозволяє більш плавно і акуратно виконувати різ, а ще має відкидну лапку, яка дозволить ломати плитку вздовж всієї довжини станка, як на початку так і в кінці, та не потрібно сильно тиснути, та витрачати зайві зусилля, робота з цим плиткорізом виконується доволі швидко, зручно та без зайвих рухів;
У плиткоріза передбачений зелений промінь, який дозволяє точно спроектувати та контролювати різ;
Зручна фіксована довга ручка дозволяє знизити навантаження на руку і без зусиль різати навіть товсту плитку, і також коли вже після різу потрібно її зламати то теж все проходить швидко та легко;
Верстат створений з міцного молібденового сплаву, що забезпечує тривалий термін експлуатації та гарну ізносостійкість;
Виробник використовує ріжучий диск власної розробки, здатний витримати рез до 30 тисяч метрів плитки, при правильному та обережному використанні, але в багатьох випадках, майстри змінюють різець через рік або півтора стабільної роботи, це говорить за те що різець дуже якісний та надійний.
Переваги:
- плиткоріз на суцільнометалевої направляючої, що гарантує стійкість до згинання, і додаткову жосткість при натисках, коли потрібно зламати доволі товсту плитку (з антикорозійною обробкою);
- каретка на підшипниках, що забезпечує більш гладке ковзання під час різання, та легкість в роботі;
- відкидна лапка, для зручності при ламанні плитки, та кращої ефективності;
- робочий стіл верстата міцний і легкий;
- оснащений розсувними алюмінієвими опорами для забезпечення стійкості кераміки великого формату;
- також оснащений бічним упором для серійної різання і фіксації заготовок під кутом 45º;
Комплектація плиткоріза(станка):
- плиткоріз з ріжучим роликом;
- лазерний покажчик різу(на батарейках)
- розширювачі робочого столу(бокові ніжки для зручності укладання великої плитки) з лінійками і упором;
- шестигранник ( для налаштування каретки і її підшипників);
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 18 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Рез круглих отворів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різає круглих отворів | Ні |
- Ціна: 6 569,27 ₴







