
Тримач (площадка) липучка 50 мм, для шліфування (черепах) під гравера, бормашини, Proxxon, Dremel, дриль
299 ₴
191,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: pl50/3.2
Тримач під шліф круги, наждачний папір,черепахи, полірувальні круги (50 мм), за допомогою хвостовика 3мм, який йде в комплекті та накручується на різьбу М6, підходить для роботи з гравером, шурупокрут, бормашиною, дремелем( Dremel ), дрелью чи в любий інструмент який має швидкозатисний патрон.
Матеріал:
- площадка резина та пластмаса
- хвостовик, метал
Особливість: підходить для шліфування та полірування штучного каменю, керамічної плитки, скла, керамограніту, меблів, виробів з дерева, металу та ін.
Специфікація
Діаметр:1 дюйм(50 мм)
Хвостовик: 3мм
Максимальна швидкість: до 6000 обертів на хвилину, але бажано використовувати на не великих обертай і контролювати натиск, також регулювати оберти відносно матеріалу та починати з мінімальних, щоб впевнитися що Ви зафіксували все вірно та немає вібрації чи дизбалансу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Plast |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чашка |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Висота хвостовика | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість | 1 |
| Діаметр | 50 мм |
- Ціна: 191,36 ₴






