
Алмазний диск,круг 80мм посиленний,товщина 1,2 мм,відрізний, вакуумне напилення,на мініболгарку,КШМ,під 16мм
410 ₴
250,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: gr80m16
Цей диск має наружній діаметр 80мм, це ідеальне співвідношення по розміру, щоб Ви могли дістатися важкодоступних місць, та мати високий продуктивність та ресурс, також перевагою над іншими дисками буде, чистота різу та його товщина, що дуже важливо при делікатних роботах. Завдяки його внутрішньому діаметру отвору під 16мм, він може ідеально підходити під посадкове міні-болгарки, на 500В, яка зараз дуже популярна серед майстрів плиточників і не тільки, також цей диск з технологією вакуумної пайки алмазів, товщиною робочого полотна 1,2 мм - ідеальний інструмент для точної та делікатної роботи із міцними матеріалами. Ви зможете цей диск застосовувати у роботі з плитою, керамогранітом, склом, камінням або інші тверді породи, що мають тверду та міцну породу, тощо.
Завдяки технології вакуумного паяння цей диск відрізняється високою ефективністю та можливістю роботи як з водою так і без неї, стійкості до перегріву, гарній ефективності та чистоті різу або шліфування.
Переваги товару:
- висока ресурсність;
- чистий різ;
- сухий та мокрий різ;
- товщина диска 1,2 мм;
- товщина бокового напилу 15 мм:
- діаметр 80 мм.
- діаметр внутрішнього посадкового отвору 16мм;
Універсальність у застосуванні:
Підходить для використання як шліфування так і чистого різу, та з любими твердими породами, як на суху так і з водою.
Тобто Ви з легкістю можете працювати з плиткою, (кереміка, керамограніт, кварц, граніт, скло, каміння,), коли потрібно зробити дилікатну роботу;
Технічні характеристики товару:
Ширина покриття вукуумного паяння алмазів по краю - 15 мм.
Діаметр диска: 80 мм.
Діаметр внутрішнього посадкового отвору 16мм;
Тип шліфування та різу: Сухий чи мокрий
Комплектація:
Диск (круг) відрізний алмазний диск 80 мм -1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7 Diamonds |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Графіт, Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Керамічна плитка, Керамограніт, Тротуарна плитка, Ракушняк, Оргскло, Скло |
| Вид обробки | Чистий рез, Підрізка, Поздовжнє пиляння, Шліфування, Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 250,10 ₴






