
Міні-болгарка, гравер (зажим під цангу або гайку) КШМ,120W Royce (15 000 об/хв)
2 450 ₴
1 837,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: Roy130
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Міні-болгарка, гравер (зажим під цангу або гайку) КШМ,120W Royce (15 000 об/хв)»
Міні-болгарка(КШМ), шліфувальна машина, гравер з цанговим або гайковим зажимом, та регулюванням обертів Royce , потужність чистих 120W , та 15 тис. обертів.
Кутова шліфмашина (міні КШМ, міні болгарка) призначена для різання, шліфування, гравірування, свердління, різних виробів, в тому числі має велику популярність серед майстрів що працюють з керамогранітом, порцеляною, мармуром. Ця модель має дуже маленький розмір, порівняно зі звичайними болгарками. Диски використовуються зовнішнім діаметром 80мм. та внутрішнім посадковим отвором 16мм.
Зручно лежить у одній руці. На корпусі є захисний кожух (з товстостінного пластику). Максимальна кількість обертів 15 тис. У комплекті йде сама КШМ, цанга, 2шт. диски по металу, запасні шітки, та набір ключів.
Конструкція Royce, дозволяє переобладнати міні шліфувальну машину в міні дриль, бормашинку, гравер. Для цього в комплектацію входить цанга з перехідником. Переобладнання провадиться досить просто і швидко.
Характеристики
Вигляд: міні-кшм (болгарка)
Потужність: 120 Вт
Діаметр диска: від 50 мм; max 80 мм
Швидкість обертання диска: 15000 об/хв
Шести ступеневе регулювання обертів
Живлення: мережа 220В
Блокування шпинделя: так
Комплектація
1. Кутова шліфувальна машина Royce
2. Пластиковий захисний кожух.
3. Цанга
4. Диски шліфувальні.
5. Вугільні щітки для електродвигуна – 2 шт.
6. Ключ
7. Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 80 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 837,50 ₴





